Zegar ścienny naklejany CZARNY 75 cm LCT1021
- Zegar firmy Lavvu, nowy, czarny, ścienny, naklejany, zamiast cyfr kropki średnicy 2 cm. Zegar dostarczany jest w częściach do samodzielnego montażu (w zestawie szablon do naklejania). Sugerowana średnica to 75 cm.
INDEKSY (KROPKI)
- tworzywo
- czarne
- średnica - 2 cm
WSKAZÓWKI
- tworzywo
- czarne
MECHANIZM
- kwarcowy
ZASILANIE
- 1 bateria typu AA (R6)
WYMIARY
- długość wskazówki minutowej - 48,5 cm
- długość wskazówki godzinowej - 36,5 cm
- średnica wyznaczana przez wskazówkę minutową - 72 cm
- średnica zegara zależy od upodobań użytkownika i miejsca w którym zegar jest montowany - średnica optymalna dla sprzedawanego modelu - ok. 75 cm, rozmieszczenie poszczególnych elementów dowolne.
Zegar dostarczany jest w częściach do samodzielnego montażu. Osobno jest tarcza z mechanizmem i wskazówkami, osobno indeksy (kropki), które należy nakleić na ścianie, szybie, meblu. Rozmieszczenie kropek - dowolne.
Wraz z zegarem dostarczany jest szablon ułatwiający równomierne rozmieszczenie poszczególnych elementów w kształcie koła.
GWARANCJA jest udzielana przez producenta na okres 24 miesięcy, a realizowana jest za pośrednictwem sklepu. Do realizacji gwarancji wystarczy okazanie dowodu zakupu (paragonu lub faktury).